Twój indywidualny program podróży do Włoch

Drodzy Czytelnicy!

Publikuję na blogu obszerne teksty dostarczając Wam wielu informacji potrzebnych do samodzielnego zaplanowania podróży do Italii na własną rękę. Wiem jednak, że nie każdy ma czas lub zdolności organizacyjne, by z informacji tych wyciągnąć najważniejsze dla siebie i ułożyć ciekawy program podróży.

Jeśli czujecie, że nie poradzicie sobie z samodzielnym planowaniem, to możecie zwrócić się do mnie. Układam indywidualne programy wyjazdów, moją specjalnością są Sycylia, Toskania i Trentino, ale możecie pytać o każdy kierunek. Jeśli uznam, że nie mam wystarczającej wiedzy, bo nie wszędzie jeszcze byłam, chętnie polecę Wam zaprzyjaźnioną firmę świadczącą podobne usługi lub opracuję plan wspólnie z nią. W pracy nad programem korzystam wyłącznie z własnych, sprawdzonych informacji oraz licznych kontaktów, jakie do tej pory zdobyłam podczas moich podróży po Italii, zapoczątkowanych niemal dziewiętnaście lat temu. Program nie jest kopią postów blogowych, ani przepisywaniem przewodników. Tego typu informacje znajdziecie bez problemu, ja natomiast dostarczam Wam komplet informacji praktycznych oraz wskazówek. Program jest obszernym, pisanym od podstaw tekstem, biorącym pod uwagę indywidualne oczekiwania klienta.

O tym powinniście wiedzieć:

  • Prowadzę działalność gospodarczą w Polsce, tutaj mieszkam, tutaj płacę podatki. Za swoje usługi wystawiam faktury VAT;
  • Przyjmuję maksymalnie pięć zleceń miesięcznie, gdyż jest to jeden z kilku profili mojej działalności;
  • Usługę wyceniam indywidualnie w zależności od długości podróży i nakładu mojej pracy;
  • W wyjątkowych sytuacjach przyjmuję zalecenia do realizacji od ręki odkładając na bok wszystkie inne tematy, jednak koszt jest wtedy wyższy;
  • O terminy możecie pytać pisząc na adres: programy@italia-by-natalia.pl Obecnie pierwszy wolny termin to połowa marca 2019.
  • Bezpłatnych porad i konsultacji udzielam – w miarę możliwości czasowych – wyłącznie w blogowej grupie na Facebooku WŁOCHY – podróże & styl życia oraz w odpowiedzi na komentarze pozostawione pod postami na blogu.
Close