Kontakt

Drogi Czytelniku!

‼️ Nie udzielam indywidualnych porad mailowych – ani tym bardziej telefonicznych – i nie robię wyjątków! To niemożliwe, ponieważ jesteś jedną z ponad 200 000 osób, które tutaj zaglądają w ciągu jednego miesiąca. Od ponad dziesięciu lat dostarczam na blogu obszernych, darmowych treści, abyś mógł na ich podstawie samodzielnie zorganizować swoje wakacje ‼️

Zapraszam Cię do blogowej grupy na Facebooku WŁOCHY – Podróże & Styl Życia, gdzie społeczność miłośników Italii liczy już ponad 60 tysięcy osób. Tam wspólnie dzielimy się doświadczeniami, a także odpowiadamy na pytania i doradzamy. Jeśli nie korzystasz z mediów społecznościowych, to zadaj pytanie w komentarzu pod jednym z postów na blogu, postaram się – ale nie obiecuję – odpowiedzieć w miarę możliwości czasowych, a z dużym prawdopodobieństwem swoją wiedzą podzielą się też inni Czytelnicy.

Nie jestem przewodnikiem po Etnie ani po żadnym z włoskich miast i nie pośredniczę w umawianiu na te wycieczki! W sprawie wycieczek na Etnę z polskim przewodnikiem proszę o bezpośredni kontakt z Asią Pióro tutaj.

Szukasz noclegów? Bardzo proszę!

Firmy zainteresowane współpracą zapraszam tutaj.

Wszystkie informacje w temacie obostrzeń we Włoszech związanych z Covid-19 zamieszczam tutaj.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Natalia

 

    Close