Kosmetyki naturalne z Toskanii

Poznajcie wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne oliwy z oliwek extra virgin

Teraz dla czytelników Italia by Natalia specjalna zniżka. Wszystkie kosmetyki serii Idea Toscana – 20% do końca czerwca lub a do 8 marca zamiast zniżki krem do twarzy gratis!

Przez ponad dwa miesiące testowałam kosmetyki z serii Idea Toscana używając ich codziennie, zarówno w podróży po Italii, jak również w domu. Moją recenzję możesz przeczytać klikając tutaj. A już teraz – aż do końca czerwca 2018 roku – każdy czytelnik bloga może zrobić zakupy otrzymując aż 20% zniżki lub do 8 marca – zamiast zniżki – otrzymać gratis krem do twarzy Idea Toscana z organicznej serii Prima Spremitura BIO Face Care o wartości 130 zł. W jaki sposób? To bardzo proste.

To bardzo proste! Rabat przewidziany jest dla każdego czytelnika Italia by Natalia, który zdecyduje się na zakup kosmetyków do końca czerwca 2018 roku. Natomiast do 8 marca – zamiast zniżki – otrzymać można gratis krem do twarzy Idea Toscana z organicznej serii Prima Spremitura BIO Face Care o wartości 130 zł.

  1. Kliknij w baner powyżej, który przeniesie Cię do sklepu Biolinea.pl
  2. Wybierz dowolne kosmetyki z serii Idea Toscana i przejdź do podsumowania. Aby skorzystać z drugiej opcji i otrzymać krem, wartość Twojego koszyka musi wynosić minimum 299 zł
  3. W okienku „kupon rabatowy” wpisz hasło: italiabynatalia jeśli chcesz otrzymać 20% zniżki na całość zakupów, lub hasło italiagratis jeśli chcesz otrzymać krem. Następnie kliknij AKTYWUJ
  4. Wartość Twoich zakupów pomniejszy się o 20% w pierwszym przypadku, natomiast w przypadku wyboru drugiej opcji do Twojej przesyłki dołożony zostanie krem.

Jestem przekonana, że ta wspaniała cząstka Toskanii na stałe zagości w Waszych domach!

Close