Koncert Il Volo w Warszawie. Wygraj bilety na Magiczną Noc!

Fani włoskiej muzyki! „Magiczna Noc” nad Wisłą zbliża się wielkimi krokami. We współpracy z agencją Prestige MJM, organizatorem warszawskiego koncertu Il Volo, mam przyjemność zaprosić Was do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej imprezy, która odbędzie się 26 czerwca w Hali Torwar, a także do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety i płyty CD+DVD „Notte Magica. A tribute to the Three Tenors”. A to dopiero początek niespodzianek, jakie dla Was szykuję w związku z przyjazdem chłopaków do Warszawy. Chodźcie na bloga!

 

„Magiczna Noc. W hołdzie Trzem Tenorom”

Trasa koncertowa „Magiczna noc. W hołdzie Trzem Tenorom” zapoczątkowana została wspaniałym koncertem pod gołym niebem, który odbył się 1 lipca 2016 r. na Piazza Santa Croce we Florencji, w akompaniamencie orkiestry Teatro Massimo w Palermo, tego wieczoru dyrygowaną przez samego Placido Domingo. Il Volo wykonali repertuar słynnych Trzech Tenorów z ich pierwszego wspólnego występu plenerowego w rzymskich Termach Karakalli 7 lipca 1990 roku. Koncert ten został nagrany i wydany jako album „Notte Magica. A tribute to the Three Tenors”, w skład którego wchodzą dwie płyty CD + DVD. Trasa koncertowa z klasycznym repertuarem okazała się kolejnym wielkim sukcesem grupy. Polscy fani mają wyjątkowy powód do zadowolenia, gdyż staraniem firmy Prestige MJM Il Volo w końcu zaśpiewają również nad Wisłą, i to już za niespełna dwa tygodnie. Posłuchajcie wywiadu, jaki pomiędzy trzema niedawnymi koncertami w Taorminie na Sycylii przeprowadziła w ramach doskonałej promocji polskiej imprezy Izabela Olek z Prestige MJM.

il-volo-concert-in-taormina-notte-magica

© Prestige MJM

il-volo-concert-in-taormina-notte-magica

© Prestige MJM

druga papierowa książka

il-volo-concert-in-taormina-notte-magica-interview

© Prestige MJM

il-volo-concert-in-taormina-notte-magica-interview-piero-barone-ignazio-boshetto

© Prestige MJM

il-volo-concert-in-taormina-notte-magica-interview-gianluca-ginoble

© Prestige MJM

 

Magiczna Noc we Florencji – oglądaj w TVP 1

>To jest spora niespodzianka! W ramach promocji warszawskiego koncertu, „Magiczna Noc” nagrana przed rokiem we Florencji zostanie wyemitowana w Telewizji Polskiej w dwóch częściach. W czwartek 15 czerwca o godzinie 17:35 oraz w piątek 16 czerwca, również o 17:35, na kanale TVP1. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, czy warto zasiąść przed telewizorami, poniżej przedsmak – „Nessun Dorma” z trzeciego aktu opery „Turandot” Giacomo Pucciniego.

 

Magiczna Noc w Warszawie – zapraszamy!

W poniedziałek 26 czerwca w warszawskiej Hali Torwar o godzinie 20:00 na scenę wyjdą Piero, Ignazio i Gianluca. W sprzedaży są już ostatnie bilety, które możecie nabyć online pod tym linkiem, natomiast wszystkie informacje organizacyjne co do zasad obowiązujących podczas koncertu znajdziecie klikając tutaj. No dobra, prawie wszystkie. Polscy fani znani są z wyjątkowego temperamentu i pomysłowości, dlatego spodziewajcie się niespodzianek organizowanych przez fankluby Il Volo Poland oraz Il Volo Polska. Na prośbę administracji zdradzę kilka szczegółów wierząc, że pomoże to dziewczynom lepiej zrealizować swoje pomysły.

Akcja koncertowa:

„Przygotowaliśmy dla każdego biorącego udział w koncercie kartkę w wybranym kolorze, którą podczas REFRENU piosenki AVE MARIA MATER MISERICORDIAE podnosimy w górę.
Wybraliśmy tę piosenkę ze względu na to, że Polska i Włochy jakoby łączą się tematyką z Papieżem, piosenka była pisana na ŚDM które odbyły się w Krakowie, zatem tę piosenkę zadedykujemy wraz z IL VOLO przy okazji św. Janowi Pawłowi II oraz ówczesnemu papieżowi Franciszkowi. Kartki podniesione przez wszystkich w jednym momencie utworzą flagi Polski i Włoch.”

Po więcej informacji zapraszam na strony fanklubów.
il-volo-concert-in-taormina-notte-magica-interview-gianluca-ginoble-piero-barone-ignazio-boshetto

© Prestige MJM

 

Konkurs

Bilet na koncert wraz z albumem „Notte Magica. A tribute to the Three Tenors” w wersji dwupłytowej + DVD wygrają dwie osoby, które najfajniej odpowiedzią na poniższe pytanie:

„Gdybyś miała / miał możliwość porozmawiać z chłopakami z Il Volo, to co byś chciała / chciał im powiedzieć?”

Nie liczy się długość odpowiedzi, liczą się kreatywność i emocje. Zaskocz mnie, rozbaw, wzrusz. I najważniejsze, odpowiadając zrób to zgodnie z regulaminem konkursu, odpowiedzi niezgodnie nie będą brane pod uwagę.

Warunki udziału w konkursie:

Należy spełnić jeden z podanych niżej warunków:

 1. Polubić stronę Italia by Natalia na Facebooku, polubić ten post i udostępnić go. Link na  Facebook bloga.
 2. Dodać do obserwowanych profil Italia by Natalia na  Instagramie oraz polubić post konkursowy.
 3. Zapisać się na blogowy newslatter, pod okienkiem YouTube na pasku bocznym.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające polskie obywatelstwo i legitymujące się dowodem osobistym oraz lubiące blog na Facebooku, obserwujące na Instagramie lub zapisane na powiadomienia w formie newslettera (również takie osoby, które dołączy do subskrybentów w trakcie trwania konkursu);
  2. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe należy podać pełne imię i nazwisko, a w przypadku wygranej również część numer dowodu osobistego (dwie pierwsze litery serii i dwie ostatnie cyfry numeru – w związku z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych nie chcę od Was całego numeru) w odpowiedzi na e-mail, jaki wyślę do laureatów. Dane z numeru dowodu osobistego są potrzebny osobie, która będzie wydawała nagrody;
  3. Sponsorem nagród jest Prestige MJM, nagrody przekazane zostaną przez Prestige MJM w dniu koncertu, tj. 26 czerwca 2017 r., w formie dwóch paczek, po jednej dla każdego z laureatów. W każdej paczce znajdować się będzie bilet na koncert oraz album „Notte Magica. A tribute to the Three Tenors” w wersji dwie płyty CD + jedna płyta DVD. Nagrody będą czekać na odbiór w kasie biletowej Hali Torwar;
  4. Odpowiedź na pytanie konkursowe. Odpowiedź bez zdjęć i linków należy zamieścić w komentarzu pod tym postem na blogu (nie na Facebooku!). Termin dodawania komentarzy to sobota 17 czerwca do północy. Komentarze nie pojawią się od razu. Aby zapobiec sytuacji podbierania sobie pomysłów na odpowiedź konkursową, wszystkie dodane komentarze z odpowiedziami zostaną przeze mnie opublikowane dopiero w niedzielę 18 czerwca przed południem. Wyniki konkursu podam w aktualizacji tego posta w poniedziałek 19 czerwca. Wpisując komentarz należy w odpowiednich polach podać: prawidłowy adres e-mail (widoczny będzie tylko dla mnie), pełne imię i nazwisko np. (Anna Nowak) oraz treść odpowiedzi poprzedzając ją dopiskiem [KONKURS] umieszczonym w nawiasie kwadratowym.  Będzie to oznaczało, że jest to odpowiedź na pytanie konkursowe. Jeśli będziecie mieć pytania odnośnie regulaminu, zasad itp. zadawajcie je również w komentarzach wpisując w nawiasie [PYTANIE], wtedy też nie trzeba podawać pełnego imienia i nazwiska. Takie komentarze będą publikowane bezzwłocznie, a moja odpowiedź będzie widoczna dla wszystkich. Nie dopytujcie w mailach, nie udzielam indywidualnych odpowiedzi;
  5. Odpowiedzi niespełniające warunków wyszczególnionych w pkt. 4 nie będą brane pod uwagę!
  6. Jedna osoba może dodać maksymalnie dwa komentarze biorące udział w konkursie.

 

Relacja z pobytu Il Volo w Polsce

Kochani! Spodziewajcie się obszernej relacji po koncercie tutaj na blogu, ale to nie wszystko! Management Il Volo przyznał mi właśnie akredytację prasową na warszawski koncert. To oznacza, że jestem w gronie oficjalnych dziennikarzy mających prawo rejestrować występ!

Gorączka Magicznej Nocy. Niesamowity koncert Il Volo w Warszawie

Śledźcie Fanpage Italia by Natalia na Facebooku i profil na Instagramie oraz przyłączajcie się do prowadzonej przeze mnie na Facebooku grupy WŁOCHY – podróże & styl życia. Podczas całego pobytu Il Volo w Warszawie będą się tam pojawiać świeżutkie informacje i zdjęcia, a także krótkie relacje. Szczegóły poznacie wkrótce!

 

Aktualizacja 19 czerwca – wyniki konkursu

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dodawaliście w komentarzach naprawdę fajne odpowiedzi i bardzo żałuję, że mogę nagrodzić tylko dwie osoby. Muszę z przykrością wspomnieć też, że część odpowiedzi nie spełniła wymagań konkursu i nie mogła być przeze mnie brana pod uwagę. Chodzi o nie podanie przez część z Was pełnego imienia i nazwiska czy wymaganej dopiski [KONKURS]. Nagrody (bilet + płytę) wygrywają Magdalena Pińkowska oraz Kamila Madalińska-Serwa. Gratuluję!

Post powstał w wyniku współpracy z Prestige MJM

 

Teraz Twoja kolej! Dołącz do społeczności Italia by Natalia: Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz pod postem. Możesz też zapisać się na newsletter w oknie poniżej.  

24 komentarze do “Koncert Il Volo w Warszawie. Wygraj bilety na Magiczną Noc!”

  1. Agnieszka niebardzo rozumiem. Chodzi Ci o to, czy możesz dodać wiecej niż jednen komentarz konkursowy? Czy o inne pytanie konkursowe z mojej strony?

    1. Ok. Mogą być max. 2 rożne komentarze od tej samej osoby. Jutro dopiszę to do regulaminu konkursu. Aga zwrócić uwagę, że pytałam, co chciałabyś powiedzieć chłopakom, a nie o co zapytać, ale jak masz fajny pomysł to czemu nie 😉
     Pozdrawiam

 1. [KONKURS] Cześć Wam! 🙂 To wielki zaszczyt dla mnie,że mogę Was dziś zobaczyć. Jestem podekscytowana, szczęśliwa i wdzięczna światu oraz wszystkim cudownym ludziom, którzy pomogli mi w spełnieniu mojego marzenia by być Tu i Teraz w tym miejscu i w tym czasie. Prawdą jest zatem stwierdzenie ,że MYŚLI STAJĄ SIĘ RZECZAMI :)) Myślałam tak intensywnie by Was zobaczyć i to się urzeczywistniło. Coś nieprawdopodobnego! 🙂 Od chwili gdy ujrzałam Wasze trio podczas konkursu Eurowizji zakochałam się w Waszej muzyce, repertuarze, głosach , osobowościach i sposobie bycia.Dla mnie byliście wtedy numer 1 i jesteście cały czas. Trzeba przyznać ,że do tego wszystkiego baaardzo przystojni 😀 Czuję do was Grande Amore i pewnie szybko mi nie przejdzie .. hehe
  To dla mnie naprawdę wielkie wydarzenie. Dziękuję Wam za wspaniały występ. Jak zawsze fenomenalni!! Życzę Wam samych sukcesów , wielkich miłości jak w piosence i wszelkiej pomyślności . Niech Was Dobry Bóg błogosławi 🙂 całusy

 2. Benvenuto !!! Bello vederti !!!
  Dziękuję za wspaniały występ 🙂
  Jestem z Wami duszą i sercem ,(a dziś również ciałem) od Konkursu Eurowizji w 2015 roku.
  Gdy tylko Was zobaczyłam na scenie i usłyszałam zakochałam się bezgranicznie 🙂 <3
  Sentyment do piosenki Grande Amore pozostanie na całe moje życie! To najpiękniejsza piosenka jaką kiedykolwiek słyszałam! <3
  To najpiękniejszy prezent od Boga jaki wtedy dostałam na 20 urodziny 🙂 <3
  Jesteście perfekcyjni pod każdym względem.Nieziemsko przystojni,charyzmatyczni,wrażliwi i oczywiście wyjątkowo utalentowani 🙂 Wzajemnie się uzupełniacie 🙂
  Każdy z was jest niepowtarzalny i na swój sposób wyjątkowy !
  Piero najmocniej skradł moje serce 🙂 <3
  Obiecałam sobie,że kiedyś się spotkamy. I właśnie teraz i tu to się dzieję. To niewyobrażalne uczucie! 😀
  Jestem taka wdzięczna i szczęśliwa ,że mogę Was zobaczyć ,przytulić i uścisnąć dłoń każdego z Was jak i oczywiście zrobić piękną fotkę 🙂 grazie !
  Marzenia się spełniają jeśli mocno w nie wierzymy !!!
  Moje motto życiowe idealnie komponuję się z obecną chwilą : "Warto żyć dla takich chwil " 😀
  Bardzo dziękuję za obecną chwilę i życzę Wam z całego mega serca dalszych sukcesów 🙂
  Baci , A presto !!!

 3. Hey guys! 🙂 I’m honored to see you tonight. I’m so excited, happy and grateful all of beautiful people who made my dreams come true and I can be here with You. It’s really wonderful feeling. I can say thoughts become things. I have been thinking about this concert for a long time. My wish was to see You in Poland and it happens. Something unbelievable! When I first time saw your triangle(lekki poddtekst aby mieli powód do śmiechu :p ) on Eurovision Song Contest I just fell in love. <3 It was and still is.. Grande Amore 😀 I love your music, repertoire, voices, your awsome personalities and of course your lifestyle. For me U are my number ONE. By the way very handsome men 😀 so my grande amore will last forever! 🙂 This is really beautiful moment in my life. Thank You so much for great performance. You were phenomenal! I wish you all the best! and also real grande amore in private life 🙂 God bless You !
  BACI (całusy).

 4. [KONKURS]
  Hey guys! I’m honored to see you tonight. I’m so excited, happy and grateful all of beautiful people who made my dreams come true and I can be here with You. It’s really wonderful feeling. I can say thoughts become things. I have been thinking about this concert for a long time. My wish was to see You in Poland and it happens. Something unbelievable! When I first time saw your triangle(lekki poddtekst aby mieli powód do śmiechu :p ) on Eurovision Song Contest I just fell in love. <3 It was and still is.. Grande Amore I love your music, repertoire, voices, your awsome personalities and of course your lifestyle. For me U are my number ONE. By the way very handsome men so my grande amore will last forever! This is really beautiful moment in my life. Thank You so much for great performance. You were phenomenal! I wish you all the best! and also real grande amore in private life God bless You !
  BACI (całusy).

 5. [KONKURS]
  Benvenuto !!! Bello vederti !!!
  Dziękuję za wspaniały występ
  Jestem z Wami duszą i sercem ,(a dziś również ciałem) od Konkursu Eurowizji w 2015 roku.
  Gdy tylko Was zobaczyłam na scenie i usłyszałam zakochałam się bezgranicznie <3
  Sentyment do piosenki Grande Amore pozostanie na całe moje życie! To najpiękniejsza piosenka jaką kiedykolwiek słyszałam! <3
  To najpiękniejszy prezent od Boga jaki wtedy dostałam na 20 urodziny <3
  Jesteście perfekcyjni pod każdym względem.Nieziemsko przystojni,charyzmatyczni,wrażliwi i oczywiście wyjątkowo utalentowani Wzajemnie się uzupełniacie
  Każdy z was jest niepowtarzalny i na swój sposób wyjątkowy !
  Piero najmocniej skradł moje serce <3
  Obiecałam sobie,że kiedyś się spotkamy. I właśnie teraz i tu to się dzieję. To niewyobrażalne uczucie!
  Jestem taka wdzięczna i szczęśliwa ,że mogę Was zobaczyć ,przytulić i uścisnąć dłoń każdego z Was jak i oczywiście zrobić piękną fotkę grazie !
  Marzenia się spełniają jeśli mocno w nie wierzymy !!!
  Moje motto życiowe idealnie komponuję się z obecną chwilą : "Warto żyć dla takich chwil "
  Bardzo dziękuję za obecną chwilę i życzę Wam z całego mega serca dalszych sukcesów
  Baci , A presto !!!

  1. Bardzo gratuluję wygrania tak pięknej chwilii, to bedzie najpiekniejsza chwila ze wszystkich chwil w pani zyciu. Proszę pamietać że taka chwila może się już nie powtorzyc wiec najlepsza chwila ze wszystkich chwil zasuguje na miano Pani najlepszej chwili. POZDRAWIAM

 6. [KONKURS]

  Gdybym kiedykolwiek miała zaszczyt i przyjemność porozmawiać z Chłopcami z Il Volo, to myślę, że chciałabym im przekazać coś takiego:

  „Kochani Piero, Ignazio i Gianluca!
  Nie znam Was, ale czuję, że wiem, jacy jesteście. Nie mówię po włosku, ale czuję, że wiem, o czym śpiewacie. Tak bardzo się różnimy, a jednak kiedy Was słucham, czuję, jakbyśmy mieli jedną duszę… To jest właśnie magia Waszej muzyki. Macie przepiękne głosy, ale posiadacie jeszcze jeden dar – potraficie jednoczyć pokolenia, poruszać serca i dyrygować ludzkimi emocjami.
  Wierzę, że muzyka jest łącznikiem pomiędzy Ziemią a Niebem. Słuchając Waszego śpiewu oraz widząc ten żar, ogień w Waszych oczach, wyobrażam sobie, jak niesamowicie piękne i wspaniałe musi to Niebo być – i jestem ogromnie wdzięczna Bogu, że pozwala nam tego zasmakować.
  Nie wszystko jestem w stanie objąć rozumem, ale przy Was czuję, że wcale nie muszę rozumieć – po prostu jestem, kocham, wiem. Uczucia czasem ciężko wyrazić słowami… ale Wy udowadniacie, że Muzyka natchnięta Pasją i Miłością jest idealnym – uniwersalnym – środkiem przekazu.
  Dziękuję Wam za to, że jesteście, szanuję to, jacy jesteście i podziwiam to, co robicie. Jesteście cudowni! Grazie mille!”

 7. [KONKURS] Chciałabym im powiedzieć, że moja babcia zakochała się w chłopakach z Il Volo od pierwszego posłuchania i jest szalenie szczęśliwa, że wnuczka wygrała dla niej dwa bilety i że mogły obie przyjść i posłuchać ich na żywo 🙂

  Dodam, że ja osobiście nie będę mogła pójść na koncert, gdybym wygrała wejściówki, ponieważ 6 tygodni temu zostałam mamą a babcia prababcią ślicznej Alicji, która niestety może nie wytrzymać bez mamy tak długo, jednak na szczęście babcia ma jeszcze drugą wnuczkę, która z radością dotrzymałaby jej towarzystwa 😀

  Pozdrawiam serdecznie,
  Wiktoria

 8. [KONKURS] Podziwiają was tysiące ludzi na całym świecie, masa fanów lgnie do was. Dlaczego? Nie jesteście kontrowersyjni, nie tworzycie skandalicznych tekstów czy odważnych teledysków. Na koncertach wystarczą wam elegancki ubiór, mikrofon oraz dobry humor. Tak niewiele, a tak wiele. To właśnie jest prawdziwy artyzm. Zbliżacie do siebie poprzez swoją twórczość, swój talent, a nie masę sztucznych, zakłamanych rzeczy. To wszystko czyni was autentycznymi, niepowtarzalnymi.
  Bądźcie zawsze sobą, nadal twórzcie piękne rzeczy, kochajcie to co robicie i proszę, nie zmieniajcie się, bo jesteście wyjątkowi! Wasza przyjaźń tworzy piękną całość.
  Na koniec chciałabym powiedzieć Ignazio, że ma przeuroczego psa i gdyby potrzebował petsittera – wystarczy jeden telefon, a zjawię się z prędkością światła 😉

 9. [KONKURS] Agnieszka Janicka
  Mając możliwość spotkania z moimi ulubionymi Włochami, odbyłaby się pomiędzy nami poważna rozmowa, a właściwie monolog, mój monolog.

  Zaczęłabym subtelnie, obwiniając ich za nieprzespane noce spędzone na heroicznych poszukiwaniach, a nóż pojawiających się relacji z koncertów z każdego zakątka świata, za pytające spojrzenia mia famiglia wywołanych niemiłosiernie powolnym internetem już na początku miesiąca. Poczucie winy dopełniłabym zdjęciem miny mia mammy na widok buczącego odkurzacza na środku pokoju, stosu niepozmywanych naczyń i mnie przytwierdzonej do telefonu, chłonącej każdy dźwięk, bo przecież Wasze relacje live nie są planowane, a moje powiadomienia zawsze włączone.

  Potem przeszłabym do konkretów, zwracając uwagę na kolor mojej sukienki i badawczo patrząc każdemu w oczy. Kończąc na Gianluce, poinformowałabym ich, że gdyby nie nieodzowna ich wizerunkom pizza, pasta i NUTELLA, błyszczałabym teraz w białej kreacji nabytej specjalnie na tę okazję. No, ale cóż poradzę, RIP. DIET, na szczęście czarny wyszczupla!

  Nie zapomniałabym napomnieć o białej gorączce, która nawiedza moją germanistkę, gdy upomina mnie, krzycząc: „Agnieszka!”, a ja całkowicie nieświadoma odpowiadam: „Pronto?” wyrwana z setnej analizy fenomenu Jose Carrerasa w piosence „En Aranjuez con tu Amor”(której też przecież musiałam ulec:))

  Warto byłoby jeszcze wspomnieć o moich italiańskich znajomych, którzy zgadzając się na pośredniczenie między mną, wciąż raczkującą w nauce włoskiego, a ilvolowymi social mediami, nieświadomi mojej determinacji i nieustępliwości, „zostali wytresowani” do tego stopnia, że niekiedy znam tłumaczenia słów Giana, Piera czy Ignasia nim usłyszę oryginał.

  Choć mogłoby się wydawać, że wykreowali potwora, na koniec oświadczyłabym, że ZAWSZE BYŁO, JEST I BĘDZIE warto podążać ich tropem! Za cenę podkrążonych oczu, czy dodatkowych kilogramów, zyskałam niewyobrażalną i niedoświadczalną dotychczas RADOŚĆ płynącą z muzycznej twórczości. Z tego powodu moim jedynym marzeniem jest to, by pozwalali mi zaznajamiać się z tym odczuciem jak najdłużej! Jednak wyłącznie w towarzystwie własnego poczucia spełnienia, bo tylko to owocować będzie prawdziwym obopólnym szczęściem.

 10. [KONKURS]
  Ciao ciao! 🙂
  Gdybym miała możliwość porozmawiania z chłopakami to pewnie opowiedziałabym im o tym że są najlepszym na świecie lekarstwem na KACA 🙂 Taka sytuacja: jako że jestem prawdziwa studentką z krwi i kości, w momencie gdy wybija w piątek godzina 18- wybiegam z pracy z prędkością typowej Grażyny gdy zobaczy promocję na karpia w Lidlu. Standardowo obieram kierunek- mieszkanie mojej przyjaciółki. Ona jako że zna mnie już na wylot- czeka z drinkiem. No to sobie kulturalnie siedzimy, bojcymy i słuchamy muzyki. Co słuchamy- zapewne każda z was się domyśla 🙂 Gdy dochodzi północ zazwyczaj włącza nam się tryb: przyczajony tygrys-ukryty smok. No bo w sumie jak inaczej można opisać gdy w jednej chwili leżycie tyłkami do góry i oglądacie filmiki z śmiesznymi kotami a w następnej stoicie na tarasie i budzicie połowę osiedla góralskim śpiewem (ło zmiłuj się Boże- zajebiście nie potrafimy śpiewać :)). No to gdy już sąsiedzi grożą nam eksmisją, policją czy kupą na wycieraczce to znak, że czas wybyć na miasto. No to szybki prysznic, makijaż i masa okropnych selfie, które następnego dnia ze wstydem usuwam z mystory :(. Przed samym wyjściem (dopóki jeszcze ogarniamy życie) nasz rytuał- Youtube–>Grande Amore–>i ustawiam na 1:13 i oczywiście szybko zamykam laptopa. No i w bajlando. Sama impreza mało ważna. Powroty są najgorsze ale to temat na inną historię. Punkt kulminacyjny- poranek (lub dla większości naszego społeczeństwa pora obiadowa). Otwieram oczy- moltos helikopteros. No to czas na ciche modlitwy- błagam, nie miej kaca, nie miej kaca. No ale Bóg to chyba się na mnie obraził. Dobra, to trzeba wstać i doprowadzić się do stanu względnie normalnego. No to co, próbuje przeturlać się moim dużym tyłkiem po koleżance i jakoś dostać się do wody, laptopa i papierosa (zawsze zostawiamy taki ołtarzyk koło łóżka). Gdy już wygram z własnym ciałem i dotrę do mojego punktu szczęścia odpalam papierosa, odkręcam butelkę i otwieram laptopa i co wtedy- na pełną głośność GRANDEEE AMOREEE. Mija sekunda, dziesięć i w ten oto sposób zdaję sobie sprawę kaca nie ma- CUD! Boże! Błogosław tych chłopców i ich muzykę! A i oczywiście zapomniałam o mojej przyjaciółce- ta małpa ma zdolność budzenia się w momencie gdy w teledysku Gianluca puszcza oczko :).
  No to taka moja mała historia, którą bym im zapewne w telegraficznym skrócie opowiedziała 🙂

  No ale dziewuszki! Nieważne, która z nas wygra- myślę że i tak spotkamy się w Warszawie. Bo wiecie jak to jest- jeśli czegoś naprawdę pragniecie to cały wszechświat wam pomoże to zdobyć 🙂 No więc z całego serca życzę wam- in bocca al lupo!

 11. [KONKURS] Wasza muzyka zmusza mnie do zapomnienia o sobie, o swoim dotychczasowym położeniu, przenosi mnie gdzieś, gzie jedyną bramą do raju jest miłość i inna rzeczywistość. Pod jej wpływem wydaje mi się, że czuję to, czego właściwie nie czuję, że rozumiem to, czego nie rozumiem, że mogę to, czego nie mogę. Hipnotyzuje, zagląda w głąb mojej podświadomości, a nawet wywołuje chwiejność emocjonalną…Chcę kochać, płakać i cierpieć i jednocześnie cieszyć się życiem. Tak!!! – To Wasze głosy tak silne wywołują u mnie emocje – Wasza muzyka wzrusza mnie bez końca… 🙂

 12. Gdybym mógł spotkać chłopaków z Il Volo, chciałbym im powiedzieć, tak:
  Dziękuje, że do Polski żeście przyjechali,
  wielką radość w me serce tym faktem wlali,
  musicie naszej kuchni spróbować,
  by wizyty w Polsce nigdy nie żałować,
  pyszny domowy żurek i porcję bigosu,
  mam nadzieję, że z wrażenia nie stracicie głosu,
  wasz koncert jak zawsze będzie wielką sprawą,
  niezwykłym przeżyciem, wspaniałą zabawą.
  Wierzę, że nieraz jeszcze Polskę odwiedzicie,
  przy tym inne miasta zwiedzicie. 🙂

 13. Witam trzech tenorów w Warszawie,
  na słynnym w Polsce Torwarze,
  niech głosy Wasze zabrzmią tu pięknie,
  zachwycą każde Polskie serce!

 14. [ K O N K U R S]

  Siete un miracolo:) Il vostro talento fa musica classica e lirica diventa popolare in epoca discoteca.
  Il vostro talento è così grande e infinito come Dio stesso, e questo avviene anche in tre persone :))))

 15. Witam trzech tenorów w Warszawie,
  na słynnym w Polsce Torwarze,
  niech głosy Wasze zabrzmią tu pięknie,
  zachwycą każde Polskie serce!

 16. Gdybym mógł spotkać chłopaków z Il Volo, chciałbym im powiedzieć, tak:
  Dziękuje, że do Polski żeście przyjechali,
  wielką radość w me serce tym faktem wlali,
  musicie naszej kuchni spróbować,
  by wizyty w Polsce nigdy nie żałować,
  pyszny domowy żurek i porcję bigosu,
  mam nadzieję, że z wrażenia nie stracicie głosu,
  wasz koncert jak zawsze będzie wielką sprawą,
  niezwykłym przeżyciem, wspaniałą zabawą.
  Wierzę, że nieraz jeszcze Polskę odwiedzicie,
  przy tym inne miasta zwiedzicie. 🙂

 17. [KONKURS] 😉
  Gdybym mógł spotkać chłopaków z Il Volo, chciałbym im powiedzieć, tak:
  Dziękuje, że do Polski żeście przyjechali,
  wielką radość w me serce tym faktem wlali,
  musicie naszej kuchni spróbować,
  by wizyty w Polsce nigdy nie żałować,
  pyszny domowy żurek i porcję bigosu,
  mam nadzieję, że z wrażenia nie stracicie głosu,
  wasz koncert jak zawsze będzie wielką sprawą,
  niezwykłym przeżyciem, wspaniałą zabawą.
  Wierzę, że nieraz jeszcze Polskę odwiedzicie,
  przy tym inne miasta zwiedzicie.

 18. Kamila Madalińska-Serwa
  [KONKURS]
  Uwielbiam Włochy, a Was w szczególności, ponieważ przenosicie mnie na wyżyny muzycznych doznań. To dzięki Wam mogę w myślach postawić swoje stopy na włoskiej ziemi. Nie znam Waszego języka, ale jestem pełna podziwu dla Waszego talentu. Muzyka Wam w sercu gra i promujecie ją w ojczystym języku, co w erze języka angielskiego zasługuje na uznanie. Moja miłość do Italii osiągnęła swoje apogeum, latam do Waszej ojczyzny po kilka razy w roku, a znajomi śmieją się, że mam bzika. Teraz mam też hopla na punkcie Was, ale mężowi ani mru mru…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Close