Wywiad dla Podróżomaniaka

Dziś zachęcam Was do zapoznania się z wywiadem, jakiego udzieliłam we wrześniu nowo powstałemu – mającemu dziś swoją premierę – portalowi podróżniczemu. Z mojej rozmowy z Dorotą dowiecie się m.in. o początkach bloga oraz o tym, dlaczego pomimo fascynacji Italią nadal mieszkamy w Polsce. Są anegdoty i spostrzeżenia z tegorocznych podróży do Toskanii oraz na południe Włoch. W wywiadzie wspomniałam też o naszych planach na najbliższą blogową i podróżniczą  przyszłość.

Zapraszam na stronę www.podrożomaniak.pl, link do wywiadu znajdziecie tutaj.

Teraz Twoja kolej! Dołącz do społeczności Italia by Natalia: Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz pod postem. Możesz też zapisać się na newsletter w oknie poniżej.  

4 komentarze do “Wywiad dla Podróżomaniaka”

 1. Przemiło jest spotkać osoby zauroczone jak my Italią !! Nawet tylko internetowo. My z żoną podróżujemy po Italii od 20 lat . Ale dopiero od 10 indywidualnie. Dotąd zwiedzaliśmy głównie prowincje północne i środkowe ,do Rzymu. Jeździmy samochodem ,wynajmując wcześniej apartament i stamtąd zwiedzamy.
  Przeważnie jest to ok 3000 km +dojazd oczywiście.Ponieważ jesteśmy prawie dwukrotnie od Was starsi od tego roku już nie pracujemy i mamy zamiar wyjeżdżać na dłużej niż dotychczasowe 2 tygodnie. W tym roku np byliśmy 20 dni – Liguria, Alpy i Turyn. O ile los pozwoli, za rok chcemy jechać wybrzeżem Adriatyku aż za Lecce a potem do Kalabrii. Jeśli coś bliższego chcielibyście o nas albo od nas wiedzieć ,to zapraszamy.Choćby na maila albo osobiście . Mieszkamy w Tychach. Pozdrawiamy Marek i Halina.

  1. Witajcie Marku i Halinko!
   Dziękuję za miłe słowa 🙂 Bywacie czasem w Poznaniu? My niestety w Wasze okolice nie zaglądamy 🙁
   Będziecie zachwyceni południową Italią, jestem pewna. Plan na przyszły rok super, koniecznie zatrzymajcie się w Alberobello w Podere Papilio, które opisałam w jednym z postów. Kilka dni temu napisała do mnie czytelniczka, która wraz z mężem z mojego polecenia nocowała u Liliany i Daniele i oboje byli oczarowani tym pięknym miejscem. Musicie też uwzględnić w planach Materę, niesamowite miasto, za jakiś czas opiszę dokładnie swój pobyt w nim i polecę sprawdzony nocleg.
   20 lat to szmat czasu i jeśli jeździliście tylko po północy, to musicie znać dokładnie każde miasteczko 😀 Ja zawsze mam problem z wyborem kierunku, bo miejsc do odwiedzenia jest znacznie więcej, niż możliwość. Ach!
   Jeśli macie konta na Facebooku to zapraszam serdecznie do dołączenia do Fan Page’a Italia by Natalia, sporo się na nim dzieje, a Italianomaniaków wymieniających się doświadczeniami i spostrzeżeniami przybywa z każdym dniem 😉
   Pozdrawiam Was serdecznie
   Natalia

 2. Mimo tylu lat podróżowania mamy jeszcze wiele białych plam,nawet na północy. Pewnie jednego życia nie wystarczy aby całe Włochy chociaż pobieżnie poznać. Ale będziemy się starać!! Wasze informacje na pewno nam pomogą,szczególnie chłonę te z południa ! Na Facebooka muszę się też zapisać.
  Serdecznie pozdrawiamy M i H

  PS To podobno Sienkiewicz powiedział ,że każdy człowiek ma dwie ojczyzny – jedną własną ,a druga to
  WŁOCHY !

  1. Tak, zgadza się, Sienkiewicz powiedział dokładnie, że „każdy cywilizowany człowiek ma dwie ojczyzny: swoją i Włochy”. Do mnie to pasuje w 100 %, ale niektórzy mogliby poczuć się urażeni, dlatego też nie cytowałam nigdzie do tej pory Sienkiewicza. Ja kocham Italię, ale szanuję, że ktoś inny woli Francję lub Chorwację i tam jeździ, a Włochy go nie interesują. Ach! Cieszę się Marku, że tu trafiłeś. Nikt tak dobrze nie zrozumie Italianomaniaka jak inny Italianomaniak 😀
   A na FB gorąco zapraszam, jest już nas ponad 400!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Close