Wesołych Świąt Kochani

Drodzy Czytelnicy!

Mijający rok był dla mnie wyjątkowo trudny, o czym po części podzieliłam się z Wami w ostatnim poście na blogu (z początku lipca). Ale oprócz chwil wyjątkowo trudnych były również te wspaniałe, gdy łzy płynęły mi nie z bólu, a ze szczęścia. Wiele z tych chwil daliście mi właśnie Wy, głosując w konkursie na Blog Roku 2014, gratulując półfinału pięknymi i niezwykle motywującymi słowami, a później dodając otuchy i trzymając kciuki, gdy mój mały świat się posypał. Dziękuję, wszystkim razem i każdemu z osobna. Życzę Wam, abyście nie bali się mówić o swoich problemach, bo świat pełen jest dobrych, życzliwych ludzi. Ponadto życzę Wam odwagi do walki o siebie, o swoje szczęście. Nawet jeśli wydaje się to zbyt trudne, to spróbować zawsze warto, wiem coś o tym.
Wesołych Świąt! ❤
Natalia

Teraz Twoja kolej! Dołącz do społeczności Italia by Natalia: Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz pod postem. Możesz też zapisać się na newsletter w oknie poniżej.  

3 komentarze do “Wesołych Świąt Kochani”

  1. Życzymy Ci dużo, dużo pięknych chwil w Nowym Roku, wiele siły i radości, nowych wspaniałych podróży, a w samym środku serduszka chwil szczęścia, takiego, które rozpływa sie po całym ciele, odejmuje na chwilę oddech i zatrzymuje serce. A potem rusza spokojnie zostawiając ten jeden jedyny moment w pamięci na długi czas.
    Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój powrót na tych łamach.
    Ktoś w końcu powinien nam pomóc w planowaniu nowej podróży, no nie?
    Całusy od nieznajomych.

  2. W tym roku życzę Pani jak najwięcej łez szczęścia i jak najmniej tych z bólu. Życzę też dużo siły, wytrwałości i woli walki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Close