Sycylia i Trentino, czyli Italia na World Travel Show Nadarzyn 2018. Konkurs!

Sycylia i Trentino, najdalej na południe i na północ położone regiony Italii, czyli dwa zupełnie inne oblicza Włoch. Tam właśnie zabiorę Was podczas festiwalu podróżników Travelmania w ramach World Travel Show 2018, już 20 i 21 października. Szczegółowe informacje w poście, tutaj też czeka na Was konkurs, w którym możecie wygrać zaproszenia VIP na targi. Zapraszam!

Międzynarodowe Targi Turystyczne – World Travel Show 2018

Impreza trwająca od 19 do 21 października obejmuje World Travel Show 2018, Camper Caravan Show 2018 oraz Warszawski Salon Jachtowy. Ambasadorem targów jest Martyna Wojciechowska, wśród gości – oprócz Martyny – wystąpią m.in. Beata Pawlikowska, Wojciech Cejrowski i Aleksander Doba. Patronat honorowy nad targami objęły: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Polska Izba Turystyki. Ja pojawię się w sobotę i niedzielę na scenie Travelmania 1, pawilon 13. Bilety można kupić przez internet tutaj, co pozwoli ominąć kolejki do kas. Ale zanim kupicie przeczytajcie i weźcie udział w konkursie 😉

Italia by Natalia festiwal podroznikow Travelmania World Travel Show Nadarzyn Warszawa Ptak Warsaw Expo

Italia by Natalia festiwal podroznikow Travelmania World Travel Show Nadarzyn Warszawa Ptak Warsaw Expo

Scena Travelmania 1 – tam odbędą się moje prelekcje

world travel show 2018

Harmonogram spotkań z prelegentami w Kawiarence Podróżników

Do Nadarzyna z centrum Warszawy kursować będzie bezpłatny autobus, rozkład jazdy i szczegóły znajdziecie tutaj. Kochani, warto wybrać wcześniejsze połączenie, bo spodziewana jest bardzo duża liczba odwiedzających. Osoby podróżujące samochodem mogą zaparkować na terenie targów, koszt całodniowego parkingu to 20 zł.

pierwsza papierowa książka

Wyspy Egadzkie – nieznana Sycylia

Levanzo, Favignana i Marettimo będą tematem mojej pierwszej prelekcji w sobotę 20 października od godziny 12:00 do 13:00. Następnie od 13:00 do 13:30 przewidziane jest spotkanie w Kawiarence Podróżników z osobami, które zdecydują się na zakup biletu rozszerzonego o Strefę Podróżnika. Bilet ten upoważnia do spotkania z każdym z prelegentów, harmonogram Kawiarenki Podróżnika zamieściłam powyżej.

Trentino – kraina 300 jezior

Północna Garda, Pale di San Martino, Val di Fassa, Madonna di Campiglio, Paganella i inne zakątki górzystego regionu Trentino pokażę Wam w niedzielę 21 października. Godzina mojego wystąpienia została nieco przesunięta i zamiast o 11:00 jak informowałam wcześniej, spotkamy się już o 10:45. Ta prelekcja potrwa 45 minut, do godziny 11:30. Wtedy też, od 11:30 do 12:00 zapraszam do Kawiarenki Podróżników osoby posiadające bilet rozszerzony o Strefę Podróżnika.

Konkurs! Wygraj bilety na World Travel Show 2018

Kochani, a oto zadanie dla tych z Was, którzy chcieliby otrzymać ode mnie podwójne zaproszenia VIP na World Travel Show. W komentarzu pod tekstem tutaj na blogu napiszcie, na którą z moich prelekcji chcielibyście przyjść i dlaczego akurat na tą. Nagrody – po dwa bilety upoważniające do wstępu w wybrany dzień na teren targów i udziału w prelekcjach wszystkich podróżników, ale bez wstępu do „kawiarenki podróżników” (spotkania w „Strefie Fana”) otrzymają osoby, których odpowiedzi najbardziej mi się spodobają. Uwaga! Bardzo proszę o podawanie prawidłowych adresów e-mail w miejscu, gdzie jest to wymagane podczas pisania komentarza. Na te adresy (widoczne tylko dla mnie) będę się kontaktować ze zwycięzcami i poproszę o podanie mi adresu do wysyłki zaproszeń. Zaproszenia są w wersji tradycyjnej, papierowej, nadam je do laureatów pocztą. Z uwagi na krótki termin pozostały do targów bardzo proszę o monitorowanie poczty i w razie wygranej o bezzwłoczne podanie adresu do wysyłki.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Pomysłodawcą konkursu jest administrator bloga Italia by Natalia, sponsorem nagród jest organizator World Travel Show – Ptak Warsaw Expo z siedzibą w Nadarzynie koło Warszawy;
 2. W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni czytelnik bloga Italia by Natalia;
 3. W komentarzu pod postem na blogu (nie na Facebooku czy Instagramie) należy odpowiedzieć na pytanie: „Na którą z prelekcji chcielibyście przyjść i dlaczego akurat na tą”;
 4. Administrator bloga zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji odpowiedzi zawierającej znamiona agitacji politycznej, rasistowskiej bądź treści powszechnie uznawane za obraźliwe;
 5. O wyborze zwycięzców zdecyduje administrator bloga Italia by Natalia. W komentarzu może być podane imię i nazwisko dodającego lub tylko imię – decyzja należy do zgłaszającego.
 6. Termin dodawania komentarzy – niedziela 14 października 2018 r godzina 21:00.
 7. Komentarze nie pojawią się pod wpisem od razu, zostaną zatwierdzone w niedzielę 14 października po godzinie 21:00;
 8. Osoby nagrodzone otrzymają powiadomienie mailem na adres podany podczas dodawania komentarza;
 9. Administrator nada pocztą poleconą priorytetową zaproszenia w dniu 16.10.2018 r. na wskazane przez laureatów adresy. Administrator bloga nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie biletów spowodowane brakiem kontaktu ze strony laureata, podaniem przez niego nieprawidłowych danych do wysyłki, nie odebraniem przesyłki przez adresata lub działaniem czynników trzecich, w tym niewywiązaniem się z dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską.
 10. Jedno zaproszenie upoważnia do wejścia jednej osoby w jeden dowolny dzień na Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show 2018, Camper Caravan Show 2018 oraz Warszawski Salon Jachtowy w dniach 19-21 października 2018 r.
 11. Nagrodzone podwójnymi zaproszeniami zostanie 5 osób. Każda z nich otrzyma dwie wejściówki do realizacji w dowolny dzień. Zaproszenia może też wykorzystać jedna osoba w dwa różne dni.
 12. Zaproszenia na targi nie podlegają obrotowi handlowemu i jakiekolwiek próby ich odsprzedaży będą wiązały się z pociągnięciem do odpowiedzialności prawnej przez organizatora.

 

Teraz Twoja kolej! Dołącz do społeczności Italia by Natalia: Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz pod postem. Możesz też zapisać się na newsletter w oknie poniżej.  

8 komentarzy do “Sycylia i Trentino, czyli Italia na World Travel Show Nadarzyn 2018. Konkurs!”

 1. Dzień dobry Pani Natalio,
  Jestem Pani czytelniczką od niedawna za to od dawna wiem, że chcę odwiedzić Włochy. Lubię miejsca unikatowe, gdzie jest mało turystów. Taką właśie Sycylię chciałabym zobaczyć – nieznaną, nieopisaną w przewodnikach turystycznych. Wiem, że takie spotkanie rozbudzi moją ciekawość do tego miejsca, a Sycylia stanie się miejscem mojej podróży poślubnej.

 2. Witaj Natalio:-)
  Baaardzo chciałabym wysłuchać Twojej prelekcji „Trentino – kraina 300 jezior” !!! Dlaczego? Bo jestem zakochana!!! Garda, Tenno… widoki, klimat, kultura… i wino Lugana;-))) mogę tam wracać bez końca Monika

 3. Dzień dobry.
  Za dwa lata moj mąż, nasza córka Natalka i ja wybieramy się na 3 tyg do Wloch. Będziemy świętować moje okrągłe urodziny. Chcemy zacząć od północy i zakończyć w Sycylii. Ja wiem , ze to jeszcze dwa lata ale to jednak mało czasu. Sobota to byłby idealny dzień.

 4. Trentino- to mój wybór 🙂 od roku śledzę Twój blog i jestem zachwycona Włochami. Uwielbiam jeziora w połączeniu z górami. Dzięki Tobie te wakacje spędziłam we Włoszech i było cudownie. Chciałabym odkrywać piękno Włoch kawałek po kawałku i myślę, że Trentino byłoby idealnym miejscem na romantyczne wakacje wśród natury, którą kochamy 🙂 Bardzo bym chciała spotkac się z Tobą i odkryć kolejne niesamowite miejsca w Italii i przygotować się na kolejny wypad 🙂

 5. Chciałabym posłuchać o Trentino…dlaczego ? Dlatego ponieważ zawsze wybieram południe Włoch..W marzeniach kiedy planuję kolejną podróż, jak ostatnio do Kalabrii, i w realu bovstaram się potem urzeczywistniać te marzenia..północ jest dla mnie kontrastem zupełnym, ale równie pięknym i nie znanym. Chciałabym kiedyś odwiedzić ten region i zobaczyć czy zwycięży z moim zachwytem nad Południem . Ciao Natalia

 6. Ten wybór dla mnie jest bardzo trudny, ponieważ uwielbiam zarówno Sycylię jak i Trentino – często jestem latem na Sycylii a każdej zimy odkrywam uroki Trentino. Skoro już muszę wybrać, chętnie posłuchała bym o letnich urokach Trentino. Jest to region, który ma specjalne miejsce w moim sercu – Palo di San Martino o zachodzie słońca jest widokiem, który mnie zawsze uspokaja i zachwyca i kiedy jest mi źle, zamykam oczy i sobie ten widok przypominam. Marzę o tym, by kiedyś wybrać się w te okolice latem i odkryć uroki górskich jezior.

 7. Z ogromnym zainteresowaniem wybrałabym się na prelekcję poświęconą krainie 300 jezior, czyli regionowi trydenckiemu. Włosi należą do szczęściarzy, bo natura ich niezwykle hojnie obdarowała. Jeśli przeliczyć liczbę jezior na liczbę dni w roku, z pewnością mielibyśmy dodatkowe 5 dni w zanadrzu, na to aby do któregoś ponownie zobaczyć, podziwiać, wybrać się po raz drugi, ale myślę, że byłoby to nie lada wyzwanie stojąc przed wyborem, jeśli wszystkie okazują się być niezwykłe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Nie miałam możliwości odwiedzić tej malowniczej krainy, ale podobnie jak bohaterowie filmu” 300mil do nieba” w reż. M. Dejczera, którzy szukali szczęścia, mierząc je przebytami milami, tak i ja chciałabym tego szczęścia doznać, i jeśli miałabym trafić do raju, chciałabym wcześniej zasmakować tego raju na Ziemi:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *

Close