Regulamin bloga

Regulamin bloga

Italia by Natalia

czyli o tym co należy wiedzieć i przestrzegać

Wszelkie teksty i zdjęcia zamieszczone na blogu są moją własnością lub/i mojego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania w części lub całości bez pisemnej zgody. Jeżeli pojawi się zdjęcie, cytowany tekst lub fragment tekstu nie należące do mnie, to każdorazowo będzie podane jego źródło. Osoby kradnące moją własność intelektualną na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) muszą liczyć się z konsekwencjami łącznie z wystąpieniem przeze mnie na drogę sądową i wystosowaniem roszczenia finansowego.

Na blogu Italia by Natalia miło mi będzie powitać wszystkich, których interesują tematy tu zamieszczane. Bardzo ucieszy mnie każdy komentarz, o ile nie narusza on zasad opisanych poniżej:

1. Nie będę zaprzątać sobie głowy:

– wpisami posiadającymi znamiona hejterstwa z kąśliwymi uwagami i czepialstwem włącznie, zarówno pod moim adresem jak i wobec innych komentujących – nie chcesz, nie czytaj, a żółć wylewaj gdzie indziej. Znalazłeś błąd? Może merytoryczny, może ortograficzny, świetnie, jestem tylko człowiekiem, nie mam na usługach sztabu redakcyjnego, chętnie go poprawię, daj mi grzecznie znać. Ale komentarze zarzucające mi brak wiedzy czy nierzetelność zostaw dla siebie. Nie podoba Ci się, to nie czytaj.

– chamstwem i brakiem kultury.

– wszelkiego rodzaju agitacją polityczną

Takie komentarze nie będą publikowane.

2. Jeśli prowadzisz swoją stronę internetową i chcesz, abym o niej wiedziała wystarczy, że wpiszesz adres witryny w przewidzianym do tego celu okienku. Nie zamieszczaj linku w treści komentarza, bo wtyczka antyspamowa i tak zrobi z nim porządek, a dla mnie będzie to sygnał, że komentujesz nie dlatego, że masz coś ciekawego do powiedzenia, ale w celu reklamowania swojej strony. Ja tego nie praktykuję gdzie indziej i u siebie też nie chcę.

3. Proszę o pisanie komentarzy bez włączonego klawisza CAPS LOCK. Takie  wpisy wyrażają krzyk i negatywne emocje,  których staramy się unikać.

Zastrzegam, że za publikowane w komentarzach treści odpowiedzialność ponoszą wyłącznie komentujący.

                              Podróże do Włoch na własną rękę &   Italian lifestyle                                     BLOG PODRÓŻNICZY

Podoba Ci się blog? Dołącz do nas!

Ostatnio na Instagramie

 • A little bit of Sicily in Campanias village italiabynatalia sposamediterraneahellip
 • In Italy its not possible to be hungry especially ifhellip
 • Buongiorno! Buffet breakfast Last morning in savoybeachhotel Thanks for amazinghellip
 • Amazing evening in esplanadepaestumthanks italiabynatalia sposamediterranea brideandgroomsweddings cenatime dinnertime cilentogramhellip
 • Beginning of mozarella and ricotta italiabynatalia buffalo brideandgroomsweddings sposamediterranea springinitalyhellip
 • Lunch time! Amazing buffet in savoybeachhotel especially the ricotta dihellip
 • Thanks savoybeachhotel to be your guest is a big pleasurehellip
 • Savoy Beach Hotel So beautiful! Two days in Paestum Cilentohellip
 • Buongiorno! Coffee in the company is the best therapyhellip
 • Wine and local food tasting I love Campania italiabynataliahellip

Nasz kanał YouTube

Chcesz być na bieżąco?

Archiwa